Bikefest a ostatné preteky - fotoreport

3.6.2016 | priemerne hodnoteniepriemerne hodnoteniepriemerne hodnoteniepriemerne hodnotenie

Vladimír Salášek vyhral medzi juniormi na MTB maratóne v Levočských vrchoch.

Pretekári PROefekt Ghost teamu ochotne pózujú aj s Ghost-tátošmi :)

Kto nejazdí na limite, ten nepadá...Tomáš Višňovský aj napriek škaredému pádu v piatkovom eliminátore vyhral nedeľný 23km maratón.

Pohoda pred štartom J Juraj Karas skončil na BIKEFEST maratóne v nadupanej konkurencií českých eliťákov hneď za TOP 10.

Tvrdý súboj medzi kolegami o bedňu na eliminátore :)

Tak takto sa to klopí! Tomáš Salák vybojoval v eliminátore 3. miesto.

Tomáš Višňovský (vľavo) a Tomáš Salák (vpravo) obsadili prvé dve miesta na 23km trati BIKEFEST maratónu.

Eliminátor bol fakt eliminačný...ale napokon všetko dobre dopadlo.

Najbližšie sa pretekári predstavia opäť na viacerých podujatiach, z ktorých výrazne vyčnieva C1 cross country v Rakúsku. Tu budú štartovať dvadsaťtrojkári Tomáš Salák a Tomáš Višňovský. Jazdci PROefekt Ghost teamu sa už začínajú pripravovať aj na najväčší etapový pretek na Slovensku – OKOLO SLOVENSKA (UCI 2.2), kde nás budú zastupovať Juraj Karas, Tomáš Višňovský a Adam Szász.

Späť na články     Zobraziť komentáre k článku (0)     Zdielať článok na Facebooku