Na Stupavskom maratóne víťazne!

30.7.2012

V sobotu 28.7. sa uskutočnil 10. ročník Stupavského maratónu. Na najprestížnejšiu a zároveň najviac obsadenú 42 km trať sa do lesov Malých Karpát v horúcom počasí vydalo 496 bikerov. Greenbike Realiz team tu mal nakoniec dvojčlenné zastúpenie v podobe Martina Kostelničáka a Juraja Karasa. Martin Kostelničák po vydarenej a rozvážnej jazde vyhral a dosiahol čas 1:40:23.

Martin Kostelničák

Na druhom mieste prišiel do cieľa Martin Škopek z Kaktus Bike teamu BA (1:41:41). Tretie miesto obsadil Dominik Turan z CK Outsiters BA (1:43:30). Úspešné ťaženie tímu podtrhol Juraj Karas, keď v konkurencii špecialistov horských cyklistov vybojoval 5. miesto s časom 1:45:28.